TubeMate TubeMate 3.3.5

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

TubeMate to aplikacja, dzięki której będziemy mogli pobierać materiały wideo z serwisu YouTube bezpośrednio do pamięci smartfona lub tabletu.

Korzystanie z programu TubeMate nie sprawi nikomu najmniejszych problemów. Za pomocą wbudowanej przeglądarki możemy zapoznać się z zawartością poszczególnych kanałów w serwisie YouTube, a gdy będziemy chcieli pobrać wybrany film, to wystarczy, że klikniemy zieloną strzałkę umieszczoną na dole ekranu. Poszczególne materiały ściągniemy w domyślnej jakości, ale jeśli zechcemy, sami określimy rozdzielczość obrazu.

Jak nietrudno się domyślić, wszystkie pliki wideo pobrane przez TubeMate i wgrane od razu na kartę SD można kopiować także na inne nośniki lub udostępniać wybranym użytkownikom, wysyłając je e-mailem lub za pośrednictwem dowolnego komunikatora internetowego.

TubeMate warto zainstalować, by ściągnąć wybrane filmy do obejrzenia później w trybie offline. Z aplikacja powinniśmy zrobić użytek również wtedy, gdy obawiamy się, że nasze ulubione treści zostaną usunięte z YouTube’a.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!