Tubecast 2.3.8.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rozbudowany klient YouTube, którego główną zaletą jest możliwość udostępniania filmów z telefonu na SmartTV. Wspiera technologię UPNP/DLNA, Chromecasta, nawet AirPlay. Do tego posiada zestaw innych, bardzo przydatnych narzędzi.

Podstawowym jest możliwość wyszukiwania i oglądania filmów. Nie zabrakło także wsparcia dla naszych kont. Po zalogowaniu się otrzymujemy szybki dostęp do subskrypcji, historii i innych informacji zgromadzonych na profilu. Materiały wideo możemy pobierać do pamięci urządzenia.

Tubecast oferuje nam również możliwość słuchania dźwięku z filmu w tle, jako ścieżki muzycznej. Dzięki temu możemy spokojnie korzystać z telefonu i innych aplikacji, nie przerywając słuchania. Kluczową nowością jest jednak możliwość udostępniania wideo na inne ekrany. W tym celu należy użyć ikony w prawym górnym rogu. Wersja darmowa ma limitowaną ilość 20 udostępnień. Za pełną należy zapłacić około 6 zł. Tubecast to najbardziej rozbudowany odtwarzacz YouTube na Windows Phone. Wspiera także wersję 7,5 systemu, jednak wtedy jego możliwości są ograniczone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!