TuneIn Radio TuneIn Radio 3.1.0.0

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tunein to multimedialny kombajn dla miłośników radia internetowego. Zapewnia dostęp do ogromnej bazy stacji i audycji podzielonych na różne kategorie.

Ekran główny Tunein w wersji na Windows Phone dzieli się na 3 zakładki. Pierwsza z nich to Na żywo. Nawigując w niej pionowo zmieniamy gatunki muzyczne, a poziomo stacji w ich ramach. Listę możemy rozbudować o swój kafelek.

Po prawej stronie odnajdziemy kolumnę browse. To ona pozwala kompleksowo wyszukiwać lubionych stacji. Skorzystać możemy ze standardowe wyszukiwarki fraz jak i rozbudowanego katalogu, który oparto na kilku różnych kryteriach podziału. Ostatnia z kolumn zapewnia nam dostęp do listy ulubionych radiostacji.

Podczas słuchania mamy możliwość zmiany strumienia (jeżeli radio udostępnia ich kilka), przypięcia radia jako kafelek do ekranu start, udostępnienie linku w mediach społecznościowych czy też ustawienie automatycznego wyłączenia. I to właściwie tyle. Program posiada możliwość logowania na nasze konto.

Wersja na Windows Phone jest znacznie uboższa od tej dostępnej na iOS czy też Android, jednak swoje zadanie spełnia bardzo dobrze, do tego jest dostępna za darmo. Najbardziej razi niedokładne i niechlujne tłumaczenie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!