r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tunes Rebuilder 7.3.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Tunes Rebuilder to narzędzie wspomagające dla użytkowników, którzy wykorzystują iTunes do słuchania muzyki.

Ta wielofunkcyjna aplikacja pozwala na łatwą synchronizację muzyki z iTunes i urządzeniami wykorzystującymi system operacyjny iOS, a także umożliwia przesyłanie muzyki z iTunes na PC, Mac lub tablet bądź smartfon z Androidem (tak, tak!) oraz z iPhone'a na iTunes. Po zainstalowaniu Tunes Rebuilder użytkownik otrzymuje możliwość łatwego zarządzania biblioteką posiadanych utworów i może bezpłatnie pobierać wybrane materiały z serwisu YouTube i umieszczać je w swojej kolekcji iTunes.

Jeżeli użytkownik, który nie posiadał kopii zapasowej, stracił bibliotekę utworów iTunes w wyniku awarii oprogramowania czy też sprzętu komputerowego, może ją odzyskać dzięki Tunes Rebuilder. Narzędzie oferuje funkcję przenoszenia muzyki z iPhone'a, iPada czy też iPoda z powrotem do iTunes. Opcja ta jest dostępna także w drugą stronę – gdy iPhone ulegnie uszkodzeniu, można wgrać do jego pamięci utwory z iTunes znajdujące się na komputerze. Program cały czas przechowuje dane na temat liczby odtworzeń danego utworu, ocenach, tagach mp3 i wiele innych.

Tunes Rebuilder oddaje do dyspozycji także możliwość łatwego udostępniania swojej listy odtwarzania – wystarczy jedno kliknięcie, by podzielić się nią z rodziną lub znajomymi poprzez Facebooka, Twittera czy też za pośrednictwem e-maila.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.