Tunngle Tunngle

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Tunngle to bezpłatne narzędzie przeznaczone do obsługi VPN i umożliwiające tworzenie wirtualnych sieci LAN. Kierowane ono jest do graczy i pozwala im prowadzić wieloosobowe rozgrywki w ulubione tytuły nawet jeśli ich komputer znajdują się za tzw. NAT-em.

Program działa na zasadzie emulacji sieci LAN i daje możliwość tworzenia serwerów gier oraz połączenia z nimi nawet w przypadku kiedy komputery graczów nie posiadają publicznych adresów IP. Obsługiwane przy użyciu Tunngle rozgrywki w trybie multiplayer prowadzone są w sieciach publicznych, do których dołączać mogą gracze z całego świata. Nie zabrakło również funkcji wbudowanego komunikatora oraz czatów, umożliwiających łatwą i wygodną komunikację pomiędzy użytkownikami.

Do naszej dyspozycji oddano również mechanizmy zakładek, list oraz wbudowaną wyszukiwarkę, które w znaczny sposób ułatwiają pracę z programem. Tunngle z powodzeniem wykorzystywany może być do rozgrywek w najnowsze gry, jak również starsze pozycje sprzed kilkunastu lat. Narzędzie bazuje na komunikacji P2P i charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i konfiguracją.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

działa
rejestracja, weryfikacja email, reklamy, przerost formy nad treścią
ocena użytkownika
28.03.2016 11:51 • Recenzja do wersji 5.8.4

Rejestracja, weryfikacja i tona reklam w byle programie do tworzenia sztucznej sieci lan. Ot znak parszywych czasów internetu w jakich przyszło nam żyć.