Turbo Pool

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gra w bilard w różnych odmianach to dosyć popularna forma spędzania wolnych chwil, ale nie zawsze ma się czas czy pieniądze, aby ruszyć w miasto do odpowiedniego lokalu. Tutaj z pomocą przychodzą oczywiście niezależne produkcje komputerowe. Bezpłatny projekt Turbo Pool skierowany jest do osób chcących raptem przez moment się rozerwać. Tytuł nastawiony jest zwyczajnie na błyskawiczne partie przy PC.

Zabawa może odbywać się w jednym z kilku dostępnych trybów, także walki ze sztuczną inteligencją. Standardowy widok na stół to ten 3D, pod lekkim kątem, ale nie ma problemu, aby przyjrzeć się akcji z lotu ptaka, a do tego zmniejszyć szybkość rozgrywki. Tak czy siak, nie mamy do czynienia z zaawansowanym symulatorem. Układamy na oko kij, klikamy myszką i biała bila mknie sobie na spotkanie z innymi.

Twórca specjalnie nie chciał iść w zaawansowane ustawienia, dobór mocy uderzenia czy podkręcanie, co jasno ukazuje już w samym tytule, bo stąd wziął się Turbo Pool. Propozycja pozwala dobrze rozerwać się w krótkich przerwach między codziennymi obowiązkami, a z uwagi na schludną, lecz oszczędną oprawę graficzną, działać będzie nawet na podstarzałych konfiguracjach sprzętowych. Rozmiar pliku także się liczy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!