Turbo konkurs na Dzień Dziecka!

Strona główna Aktualności

O autorze

1 czerwca to dzień, na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieciaki, a że wszyscy jesteśmy (młodszymi lub starszymi ;-) dziećmi więc na jakąś, choćby drobną, niespodziankę zasługujemy. Dla wszystkich więc przygotowaliśmy niespodziankę, ekspresową zabawę. Konkurs będzie szczególny bo potrwa tylko jeden dzień, będzie to jednak wyjątkowy dzień, tak jak wyjątkowy jest Dzień Dziecka ;-)

Na jednej ze stron vortalu (szukajcie w menu górnym, dolnym i bocznym ;-) ukryliśmy słoneczko. Wasze zadanie polega na tym aby jak najszybciej odnaleźć to sympatyczne słoneczko, kliknąć w niego i wypełnić prosty formularz. Wśród szybkich i spostrzegawczych rozdamy aktrakcyjne nagrody - 30 zestawów do sterowania komputerem Maxter ufudowanych przez ich producenta, firmę Elmak.

Maxter to wielofunkcyjny zestaw do sterowania komputerem składający się z pilota, odbiornika i oprogramowania. Został stworzony głównie z myślą o sterowaniu funkcjami multimedialnymi w systemie Windows XP Media Center Edition. W porównaniu do innych pilotów sterujących MCE posiada jednak dodatkowo kilka funkcji (m.in. nową myszkę, przycisk maksymalizacji / przywrócenia okien, możliwość pisania słów, liter i cyfr w dowolnym programie). To jednak nie wszystko. Maxter świetnie sprawdzi się także użytkownikom systemów Windows 98, Me, 2000 i XP. Umożliwia bowiem sterowanie pracą różnych aplikacji multimedialnych (i nie tylko) np. Acrobat Reader, AllPlayer, Best Player, Cinema Player, Ifran View, Windows Media Player, PowerDVD, ProgDVB, SubEdit-Player, Winamp czy WinDVD, współpracuje też z kartami telewizyjnymi Aver, PixelView, WinFast, Pinnacle. Podsumowując Maxter zamieni Twój komputer w komfortowe centrum domowej rozrywki. Pozostaje tylko wtopić się w wygodny fotel i oddać w ramiona relaksu ;-)

W jaki sposób rozdamy te 30 nagród? Decyduje kolejność odnajdowania słoneczka. Wygrasz jeśli będziesz szczęśliwcem, który temu zadaniu podoła jako 16., 116., 216., 316., 416., 516., itd. (aż do 2916) i wypełnisz wspomniany formularz. Należy w nim podać dla celów identyfikacyjnych wyłącznie imię, nazwisko i e-mail, więc bez obaw - żadnych dodatkowych pytań nie ma ;-) Szczegółowe informacje i regulamin prezentujemy na witrynie konkursowej.

Czas więc nagli, zabawa właśnie się rozpoczyna, potrwa tylko do północy, a więc do dzieła! ;-)

© dobreprogramy
s