Turbo konkurs na Dzień Dziecka! - rozstrzygnięcie

Strona główna Aktualności

O autorze

Nadszedł czas ogłoszenia zwycięzców Turbo konkursu zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka. Okazało się, że tym razem na tyle skutecznie ukryliśmy słoneczko, że z jego znalezieniem były dużo większe kłopoty i niestety wielu Czytelników nie dało rady ;-) Z drugiej jednak strony wszyscy, którzy zadaniu podołali mogą mieć satysfakcję, oczywiście szczególną satysfakcję zapewne będą mieli Ci, którzy zwyciężyli i otrzymają nagrody konkursowe.

Zanim jednak o zwycięzcach i nagrodach warto wspomnieć gdzie obiekt poszukiwań się znajdował. Zadanie było znacznie trudniejsze niż w podobnym konkursie, który zorganizowaliśmy z okazji Walentynek (wówczas należało znaleźć serduszko). W poprzednim konkursie "ekspresowym" symbol ukryliśmy na stronie głównej działu PROGRAMY. Serduszko znajdowaliście bardzo szybko, na tyle szybko, że po trzech godzinach wyczerpały się nagrody (1314 trafień) :-) tym razem więc postanowiliśmy podnieść poprzeczkę... Słoneczko ukryte zostało na stronie "o vortalu", (do której link prowadził z menu w stopce serwisu) i zastąpiło literkę "o" w słowie "vortal". Zadanie było o tyle trudne, że niezbędne było "eksplorowanie" dolnego, niewielkiego i rzadko używanego menu. Cóż, przynajmniej 30 osób zapewne uzna, że było warto ;-)

Trudne zadanie udało się wypełnić 683 osobom, w związku z tym, że liczba trafień była mniejsza niż 2916, system typowania zwycięzców przedstawia się następująco: 16, 116, 216 itd. do 616, później 15, 115, 215 itd. do 615, a póżniej znów 14, 114 itd...

Lista szczęśliwców, do których powędruje 30 pilotów multimedialnych Maxter opublikowana jest na witrynie konkursowej. Szukajcie więc swoich nazwisk, powodzenia!

© dobreprogramy
s