TurboFTP 6.90 Build 1178

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty FTP
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TurboFTP to szybki, a przy tym prosty w obsłudze klient FTP dla systemu Windows.

Obok elementarnych w tego typu programach funkcji (jak wysyłanie i pobieranie danych ze zdalnych serwerów FTP) oferuje także opcje zaplanowanych kopii zapasowych i synchronizacji danych pomiędzy komputerem a serwerem. TurboFTP dobrze radzi sobie z transferem dużych plików o rozmiarze nawet ponad 4 GB, pozwala wznawiać zerwane połączenia, a także z poziomu programu tworzyć oraz wyodrębniać pliki z archiwów ZIP, GZIP i TAR. Zapewnia bezpieczny transfer danych protokołami FTP (SSL\TLS) i SFTP (SSH2), ale również szyfrowanie podanych przez użytkownika danych dostępowych do serwera algorytmami MD4\MD5\SHA-1.

Pośród zalet programu wymienić należy opcję harmonogramu pracy. Pozwala ona o zadanej godzinie wysłać lub pobrać z serwera wskazane pliki oraz informować za pośrednictwem maili o rezultatach danej operacji.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!