TurboFloorPlan 3D Home & Landscape Pro TurboFloorPlan 3D Home & Landscape Pro 2015

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

TurboFloorPlan Home & Landscape Pro to profesjonalne oprogramowanie do projektowania całego domu i krajobrazu. Aplikacja przeznaczona jest nie tylko dla architektów, przedsiębiorców budowlanych i projektantów wnętrz, ale również dla zwykłych użytkowników, którzy zamierzają zaprojektować swój wymarzony dom.

Największą zaletą tego programu jest prosty i czytelny edytor, za pomocą którego szybko zaprojektujemy własny dom w fotorealistycznej wizualizacji trójwymiarowej. Aplikacja jest na tyle prosta w obsłudze, że nie wymaga żadnego doświadczenia przy tworzeniu poszczególnych elementów architektonicznych.

Program umożliwia przeglądanie i projektowanie różnych obiektów w trybie 2D lub 3D, a także pozwala na poruszanie się po stworzonym domu lub ogrodzie. Znajdziemy w interaktywny podręcznik, który pomoże przy tworzeniu wymarzonego domu lub wirtualnego ogrodu. Nie mogło w nim również zabraknąć gotowych mebli, sprzętu AGD, drzwi, okien, schodów, balustrad, dróg dojazdowych, a nawet ścian i sufitów.

TurboFloorPlan Home & Landscape Pro oferuje dostęp do niezbędnych narzędzi umożliwiających projektowanie ogrodów i całego terenu wokół domu, ustawianie własnych kształtów okien lub drzwi czy udekorowanie pomieszczeń z wybraniem odpowiedniego oświetlenia, mebli czy kolorów ścian. Na szczególną uwagę zasługuje też funkcja, która oszacuje ogólne zużycie energii w zaprojektowanym domu. W tym celu wystarczy wybrać urządzenia i zamontować je w gotowych pomieszczeniach, a następnie przeprowadzić dogłębną analizę, obliczając całkowity koszt zużycia prądu przy użyciu dołączonych kalkulatorów.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
  • Aby pobrać program należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta. W jej rezultacie otrzymamy wiadomość e-mail z linkiem do pobrania oraz numerem seryjnym i kodem aktywacyjnym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!