Turn Off App Turn Off App 1.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Turn Off App to stworzona przez Polaka, niewielka i dopracowana aplikacja przeznaczona do automatyzacji wyłączania komputera z systemem Windows.

Program chociaż nie należy do rozbudowanych to z pewnością przydać się może w wielu różnych sytuacjach kiedy chcielibyśmy, aby komputer został wyłączony np. po pobraniu pliku z Internetu czy przekonwertowaniu materiału wideo. Turn Off App pozwala na samoczynne zamknięcie systemu Windows o zdefiniowanej godzinie lub po upływie zadanego czasu.

Aplikacja stworzona została na bazie technologii Electron i wśród jej zalet poza prostą obsługą wymienić należy dopracowany interfejs graficzny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

+Kompaktowy na pulpicie +Polska myśl +Prosty program +Nie zawodzi +Atrakcyjny wizualnie +Intuicyjny +Od pieszego uruchomienia znasz go na pamięć
-142 MB! -Mogło by być jeszcze prościej
ocena użytkownika
15.08.2020 14:41 • Recenzja do wersji 1.0

TurnOff App jest przeznaczony do wyłączania komputera i spełnia swoje zadanie . Aplikacja która waży aż 142 MB! spisuje się znakomicie i nigdy nie zawodzi , a testuję ją ponad miesiąc na Windows 10 i naprawdę nie było problemów . Ona jest dla ludzi którzy w nocy lubią posłuchać muzyki a obawiają się że zasną lub też dla tych którzy też słuchają muzyki ale w dzień i dostają SMS-y w stylu „za 10 min wychodzimy, pośpiesz się” . Programik jest prosty , ładny , czarny i pasujący wizualnie do 10-ki . Mamy tutaj Polską myśl programistyczną , ktoś kto tworzył TurnOff App wiedział że coś takiego musi być atrakcyjne przez prostotę bo nikt nie lubi tysiąca opcji i tak jest tutaj po prostu klikasz 5 razy myszką (licząc od pulpitu) i ustawione . To po prostu działa