TurnedOnTimesView TurnedOnTimesView 1.42

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TurnedOnTimesView to nieskomplikowane narzędzie do analizy dziennika zdarzeń w systemie operacyjnym Windows oraz wyświetlania informacji na temat czasu pracy naszego komputera.

Program został wyposażony w bardzo prosty interfejs użytkownika. Wszystkie istotne wiadomości są prezentowane w kilku kolumnach, takich jak: czas włączenia, czas wyłączenia, czas pracy komputera, powód zamknięcia systemu, sposób zamknięcia systemu, rodzaj zamkniętego procesu oraz kod zamknięcia.

TurnedOnTimesView pozwala na uzyskanie powyższych informacji zarówno z komputera lokalnego, jak i zdalnie z peceta podłączonego do sieci, o ile oczywiście posiadamy odpowiednie uprawienia do zapoznania się z dziennikiem zdarzeń w systemie operacyjnym Windows.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!