Turniej ESL One w Katowicach rozpoczęty. Zapraszamy na relację! #ESLOne

Strona główna Aktualności

O autorze

W Katowicach rozpoczęło się trwające dwa weekendy wielkie święto graczy. Do miasta ponownie zawitały finały rozgrywek Intel Extreme Masters. Impreza po raz pierwszy rozłożona była na dwa weekendy już w ubiegłym roku, ale w tym po raz pierwszy spotkania rozdzielono na dwa odrębne niejako wydarzenia. Dziś i jutro w Katowicach miejsce mają ESL One oraz targi sprzętu Expo.

Jesteśmy już po oficjalnym rozpoczęciu imprezy i przywitaniu graczy. W tym roku puchar dostarczony został Mercedesem, nowym modelem Klasy A, który jest tutaj pokazywany szerszej publiczności po raz pierwszy na świecie. Spodek wypełnił się widzami, którzy kibicują graczom mierzącym się dziś i jutro w grze Dota 2.

Równolegle do meczów, odwiedzający Katowice mogą zapoznać się z nowinkami sprzętowymi i sami skorzystać z atrakcji związanymi z grami, które przygotowano w ramach Expo w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Jak zwykle nie brakuje tu konkursów, możliwości kupienia sprzętu w atrakcyjnych cenach, cosplayerów i wielu innych atrakcji.

Imprezie towarzyszy dobra atmosfera, a jedną z ciekawszych atrakcji, oczywiście poza tymi związanymi bezpośrednio z eSportem, jest możliwość odbycia jazd próbnych najnowszymi modelami Mercedesa. Jedyny warunek to posiadanie przy sobie ważnego prawa jazdy.

Z tego miejsca serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej relacji z imprezy. Jak zwykle dowiecie się z niej o sprzętowych nowościach, które można znaleźć na Expo w Katowicach oraz będziecie mieli możliwość wygrania cennych nagród w licznych konkursach, które dla Was przygotowujemy. Zapraszamy!

Relacja realizowana na notebookach ASUS ROG GX501 Zephyrus i ASUS FX503.

© dobreprogramy
s