TuxGuitar 1.4

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TuxGuitar to program adresowany do użytkowników grających na gitarze. Oferuje funkcję odtwarzania utworów i edytowania tabulatury gitarowej.

Opisywane narzędzie pozwala na edytowanie nut i symboli akordów gitarowych, ale to nie wszystko. Do dyspozycji oddano także opcję zapisywania melodii i wyświetlania odpowiedniego układu palców na gitarze w celu poprawnego odegrania danego zapisu nutowego.

Choć mogłoby się wydawać, że TuxGuitar powstał z myślą o doświadczonych odbiorcach, tak naprawdę jego grupę docelową stanowią również początkujący. Bardzo czytelny interfejs sprawia, że miłośnicy gry na gitarze bez problemu zrobią użytek z tej aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Odtwarza popularne formaty zapisów nutowych, darmowy, spory wybór dźwięków (instrumentów)
Potrafi się zaciąć (nie często)
ocena użytkownika

Polecam serdecznie program jako gitarzysta, możliwe jest tworzenie plików midi, może służyć jak metronom, lub akompaniament do Twojej gry. Posiada wiele funkcji, przydatnych osobom grającym na instrumentach. Odtwarza pliki Guitar Pro.

19.05.2017 22:31 | Recenzja do wersji 1.4

Komentarze

0 nowych
  #2 27.04.2017 19:09

Na XP nie hula? Dziwne, mi na DOSie śmiga. Tylko mam najnowszą wersję.

  #1 19.09.2016 03:15

na xp program zwalnia w dziwny sposób, nie idzie ustalić normalnego tempa, tabulaury z gp5 są odczytywane nie tak, fatalna obługa pisania nut, każdą trzeba usuwać z osobna, nie ma wytnij/wklej kilku nut albo całego taktu. Przy każdej operacji trzeba wejść w pasek opcji. ogólnie fatal. jedyne co dobre to w miare prawdziwie brzmiące instrumenty bo na gp5 to jest mega tragedia