r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TuxGuitar 1.4

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

TuxGuitar to program adresowany do użytkowników grających na gitarze. Oferuje funkcję odtwarzania utworów i edytowania tabulatury gitarowej.

Galeria programu

Opisywane narzędzie pozwala na edytowanie nut i symboli akordów gitarowych, ale to nie wszystko. Do dyspozycji oddano także opcję zapisywania melodii i wyświetlania odpowiedniego układu palców na gitarze w celu poprawnego odegrania danego zapisu nutowego.

Choć mogłoby się wydawać, że TuxGuitar powstał z myślą o doświadczonych odbiorcach, tak naprawdę jego grupę docelową stanowią również początkujący. Bardzo czytelny interfejs sprawia, że miłośnicy gry na gitarze bez problemu zrobią użytek z tej aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 19.09.2016 03:15

na xp program zwalnia w dziwny sposób, nie idzie ustalić normalnego tempa, tabulaury z gp5 są odczytywane nie tak, fatalna obługa pisania nut, każdą trzeba usuwać z osobna, nie ma wytnij/wklej kilku nut albo całego taktu. Przy każdej operacji trzeba wejść w pasek opcji. ogólnie fatal. jedyne co dobre to w miare prawdziwie brzmiące instrumenty bo na gp5 to jest mega tragedia

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.