r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tuxera NTFS 2016.1

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tuxera NTFS to mający pełnię możliwości sterownik do obsługi systemu plików NTFS przez OS X. Sterownik bazuje na NTFS-3G, dostępnym na różne platformy, jak Linux, *BSD, Android, QNX, Haiku i wiele innych. Dzięki niemu można bezpiecznie i komfortowo pracować z dyskami przygotowanymi

Galeria programu

Wraz ze sterownikiem zainstalowana zostanie warstwa abstrakcji MacFUSE. Projekt ten nie jest już rozwijany i jeśli ktoś szuka większych możliwości, powinien sięgnąć po FUSE for OS X. Aby korzystać z systemu plików NTFS nie trzeba instalować żadnych dodatkowych komponentów – wystarczy Tuxera NTFS.

W preferencjach systemowych po instalacji sterownika znajdziemy nowe panele. Jeden z nich pozwoli odinstalować MacFUSE, drugi zaś daje dostęp do ustawień obsługi systemu plików NTFS i aktualizacji sterownika.

Sterownik można testować przez 15 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.