Tuxler dla Google Chrome Tuxler dla Google Chrome 2.1.2

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Tuxler to darmowe narzędzie VPN w formie nakładki do Google Chrome, dzięki któremu nie tylko ochronimy swoją prywatność w trakcie codziennego korzystania z sieci, ale również zyskamy dostęp do wszystkich stron internetowych.

Generalnie wydaje się, że każdy użytkownik może zapoznać się z zawartością dowolnej witryny sieciowej, ale w istocie niektóre z nich zostają zablokowane z różnych przyczyn (np. w celu ochrony praw autorskich na danym terytorium). Tuxler jako klient VPN znosi to ograniczenie, a jednocześnie sprawia, że użytkownik staje się anonimowy.

Tuxler pozwala więc na zamarkowanie adresu IP, wybierając nowy spośród ogromnej bazy zawierającej jednak wyłącznie rzeczywiste dane. Autorzy programu nie przewidzieli żadnych ograniczeń dla osób korzystających z darmowej wersji, którzy mogą przesyłać dowolną ilość danych i wielokrotnie zmieniać IP w zależności od potrzeb.

Po zainstalowaniu omawianego plug-inu, Tuxler jest dostępny w prawym górnym rogu interfejsu przeglądarki Chrome. Wystarczy kliknąć na znajdującą się tam ikonę i jednym przesunięciem kursora myszy zmienić opcję z "disconnect" na "connect", by rozpocząć korzystanie z tej nakładki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!