r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tweak-8 1.0 build 1080

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tweak-8 to jedno z najpopularniejszych obecnie pakietów narzędzi, który łączy w sobie wszystkie niezbędne funkcje do dostosowywania i dostrajania najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu - Windows 8 do własnych preferencji użytkownika.

Program oferuje wiele opcji, pozwalających w wygodny sposób modyfikować ustawienia środowiska operacyjnego odpowiedzialne za poszczególne aspekty jego działania, jak również wyglądu, bez żmudnej i trudnej dla początkujących użytkowników edycji rejestru systemowego.

Tweak-8 skupia w sobie moduły, zawierające zestaw narzędzie, które dają możliwość optymalizacji i usprawnienia systemu Windows 8, czyszczenie i defragmentację rejestru, usuwanie z dysku twardego zbędnych plików, niepotrzebnych kopii zapasowych, plików tymczasowych oraz wielu innych, a także zmianę ukrytych i niedostępnych z poziomu środowiska ustawień. Ponadto program dostarcza szczegółowe informacje o samym Windowsie, kluczach produktów (oprogramowywania zainstalowanego na komputerze), dysku twardym i przepustowości łącza internetowego, pozwala optymalizować pamięć fizyczną i ograniczać dostęp do wybranych aplikacji. Na uwagę zasługuje również funkcja migrowania ustawień pomiędzy różnymi komputerami z Windows 8.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Tweak-10 przyśpieszy i dopasuje najnowszy system Microsoftu do naszych potrzeb

26
OPROGRAMOWANIE 31.07.2015 | Łukasz Tkacz

Twórcy oprogramowania nie próżnują i albo już dostosowali swoje programy do Windows 10, albo właśnie to robią. Pracą zajęły się także firmy, które oferują różne narzędzia do zmiany ukrytych ustawień tego systemu i optymalizację jego pracy. Jedną z nich jest Totalidea Software i jej Tweak-10, dzięki któremu zmienicie wiele nietypowych opcji Windows 10. Tweak-10 to niewielka, ale za to bardzo rozbudowana aplikacja służąca do modyfikacji ukrytych ustawień systemu i optymalizacji jego pracy. Dzięki niej możemy oczyścić komputer ze śmieci, dopasować zachowanie Menu Start do własnych potrzeb, a…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
przemor25   14 #3 16.07.2015 14:28

@houseloverz: To nie fryzjer tylko Czesław ;)

houseloverz   4 #2 20.09.2013 18:53

@Anonim (niezalogowany): jesteś fryzjerem?

  #1 11.02.2013 20:12

nieźle czesze system tymi tweakami.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.