Tweak-8 1.0 build 1080

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tweak-8 to jedno z najpopularniejszych obecnie pakietów narzędzi, który łączy w sobie wszystkie niezbędne funkcje do dostosowywania i dostrajania najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu - Windows 8 do własnych preferencji użytkownika.

Program oferuje wiele opcji, pozwalających w wygodny sposób modyfikować ustawienia środowiska operacyjnego odpowiedzialne za poszczególne aspekty jego działania, jak również wyglądu, bez żmudnej i trudnej dla początkujących użytkowników edycji rejestru systemowego.

Tweak-8 skupia w sobie moduły, zawierające zestaw narzędzie, które dają możliwość optymalizacji i usprawnienia systemu Windows 8, czyszczenie i defragmentację rejestru, usuwanie z dysku twardego zbędnych plików, niepotrzebnych kopii zapasowych, plików tymczasowych oraz wielu innych, a także zmianę ukrytych i niedostępnych z poziomu środowiska ustawień. Ponadto program dostarcza szczegółowe informacje o samym Windowsie, kluczach produktów (oprogramowywania zainstalowanego na komputerze), dysku twardym i przepustowości łącza internetowego, pozwala optymalizować pamięć fizyczną i ograniczać dostęp do wybranych aplikacji. Na uwagę zasługuje również funkcja migrowania ustawień pomiędzy różnymi komputerami z Windows 8.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!