TweakNow WinSecret 2012 TweakNow WinSecret 2012 4.2.7

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TweakNow WinSecret to zestaw przydatnych narzędzi do zmiany różnych ustawień i funkcji w systemie Windows. Aplikacja charakteryzuje się czytelnym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, a także niezbędnymi funkcjami do zarządzania wszystkimi zainstalowanymi aplikacjami na komputerze.

Przy użyciu aplikacji możemy w prosty i szybki sposób zmodyfikować ustawienia w panelu sterowania, na pulpicie, w menu start oraz w Eksploratorze Windows. Oprócz tego można sprawdzić ustawienia karty sieciowej i łącza internetowego, a także dokonać wiele istotnych zmian w ukrytych opcjach systemowych, do których nie mamy dostępu z poziomu systemu operacyjnego.

Program pozwala też na wyszukiwanie nowych aktualizacji do kart graficznych firmy AMD i ATI, a także umożliwia przywrócenie domyślnych ustawień sieciowych w systemie Windows. W jego zasobach nie mogło zabraknąć dodatkowych narzędzi do oczyszczania rejestru systemowego, przeglądarek internetowych oraz całego dysku twardego.

TweakNow WinSecret to również zestaw przydatnych funkcji do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz wszystkimi programami zainstalowanymi na dysku twardym. Program wyświetla też szczegółowe informacje o zainstalowanych w komputerze podzespołach i tworzy dokładny raport na ich temat.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!