r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TweakPower 0.030 Beta

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TweakPower to wielofunkcyjne narzędzie oferujące liczne opcje w zakresie przyśpieszenia działania systemu operacyjnego Windows i zwiększenia wydajności popularnych "okienek".

Galeria programu

Za sprawą TweakPower możemy nie tylko usunąć zbędne narzędzia, naprawić błędy występujące na dyskach, a także problemy obecne w systemie operacyjnym Windows, ale również zarządzać listą programów uruchamianych wraz z komputerem i przeprowadzić defragmentację dysku twardego. Po wykonaniu wymienionych operacji z pewnością odczujemy, że aplikacje ładują się znacznie szybciej, gry działają dużo płynniej, a kopiowanie plików zajmuje mniej czasu.

TweakPower zawiera specjalny tryb pracy Turbo, w którym opisywany program wyłącza 70 zbędnych procesów w systemie operacyjnym Windows, co wpływa na wydajność naszego sprzętu. Można z niego skorzystać zarówno podczas przeglądania stron internetowych, jak i w trakcie grania czy oglądania filmów.

Chcąc natomiast wydłużyć czas pracy baterii w laptopie powinniśmy uruchomić tryb Economy odpowiedzialny za mniejsze zużycie energii przez procesor (wyłączenie zbędnych procesów działających w tle) oraz urządzenia wewnętrzne i zewnętrzne.

TweakPower pozwala również na utworzenie kopii zapasowej wybranych plików oraz punktu przywracania systemu. Dzięki temu możemy w razie potrzeby przywrócić ustawienia Windowsa do poprzedniego stanu. Ochrona komputera jest również możliwa poprzez skonfigurowanie i zarządzanie ustawieniami zapory sieciowej, automatycznych aktualizacji czy też konta użytkownika. W razie potrzeby można trwale usunąć poufne dane lub zaszyfrować je przy pomocy algorytmu AES.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
bardo222   2 #1 10.08.2017 12:52

błędy w działaniu programu , prowadzą do zamknięcia programu :(

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.