Tweak-SSD Tweak-SSD 2.0.70

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tweak-SSD pozwala dostosować system Windows do jak najlepszej współpracy z dyskami SSD. Dzięki niemu zwiększymy żywotność opisywanego urządzania, a także poprawimy szybkość operacji zapisu/odczytu danych.

Obsługa programu odbywa się za pośrednictwem wbudowanego kreatora, który prowadzi użytkownika przez proces optymalizacji ustawień systemowych. Na poszczególnych etapach Tweak-SSD pozwala m.in. wyłączyć lub załączyć funkcje Prefetcher + Superfetch, usługę indeksowania, mechanizm przechowywania plików systemowych w pamięci, hibernację systemu, defragmentację przy bootowaniu Windows itd. Dla mniej doświadczonych użytkowników twórcy przygotowali opcję 'Suggest setting(s)', która wspomoże ich w doborze jak najlepszej konfiguracji dla posiadanych nośników SSD.

Tweak-SSD kierowany jest dla użytkowników systemów Windows 7, 8 i 10. W wersji komercyjnej program oferuje dodatkowo zestaw narzędzi do optymalizacji funkcji TRIM dla dysków SSD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!