Tweaking.com - Hardware Identify Tweaking.com - Hardware Identify 2.5.0

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tweaking.com - Hardware Identify to proste w obsłudze narzędzie, które zajmuje się identyfikowaniem nieznanego sprzętu zainstalowanego w komputerze użytkownika.

Z opisywanej aplikacji warto skorzystać, gdy w menedżerze zadań widnieje sporo nieznanych urządzeń. Tweaking.com - Hardware Identify pozwoli dowiedzieć się, jakie to podzespoły, dzięki czemu użytkownik będzie w stanie pobrać odpowiednie sterowniki. Jeśli posiadany komponent nie znajduje się w bazie, możemy poprosić twórców o dodanie go do programu.

Tweaking.com - Hardware Identify pozwala na szybkie przełączanie się między kilkoma zakładkami, w których umieszczono wszystkie komponenty, urządzenia bez zainstalowanych sterowników, podzespoły z błędami oraz pozostałe sprzęty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!