r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tweaking.com - Registry Backup 3.5.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tweaking.com - Registry Backup to niewielkie i poręczne narzędzie, za pomocą którego w szybki i łatwy sposób wykonamy kopię zapasową systemowego rejestru. Dzięki temu zabezpieczymy się na wypadek rozmaitych problemów powodowanych przez wadliwy rejestr, jego uszkodzenie lub działanie szkodliwych aplikacji.

Galeria programu

Sam program składa się z czterech zakładek, wydzielających poszczególne funkcje. Backup Registry to główny obszar, w którym porusza się użytkownik, w nim to prezentowane są dane na temat komputera oraz szczegółowe informacje na temat zabezpieczanych sekcji rejestru. Tam też możemy ręcznie odznaczyć poszczególne elementy oraz wykonać kopię zapasową. Kolejna zakładka to Restore Registry, która służy do przywracania rejestru do stanu wcześniej wyeksportowanego.

r   e   k   l   a   m   a

Poza tym program umożliwia ustawienie domyślnej lokalizacji backupu, automatyczne usuwanie starych i tym samym nieaktualnych kopii zapasowych, planowanie wykonywania automatycznych kopii oraz zestaw bardziej zaawansowanych opcji, przeznaczonych raczej dla specjalistów. Poza tym możliwa jest zmiana kolorystyki aplikacji. Sam interfejs Tweaking.com - Registry Backup jest mało efektowny, ale prosty w użyciu, aczkolwiek trochę brakuje innych wersji językowych, niż angielska.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.