Tweaks.com Logon Changer 3.1

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tweaks.com Logon Changer to jedno z pierwszych narzędzi, umożliwiających zmianę domyślnego tła ekranu logowania w systemie Windows.

Obsługa tego niewielkiego programu nie należy do skomplikowanych i z powodzeniem wykorzystywana może być również przez niedoświadczonych użytkowników. Tweaks.com Logon Changer pozwala w prosty sposób modyfikować tło ekranu logowania i wstawiać w miejsce domyślnego obrazu dowolny plik graficzny, np. tapetę. W razie potrzeby dostępna jest również opcja pozwalająca za pośrednictwem jednego kliknięcia myszką przywrócić poprzedni wygląd wspomnianego ekranu.

Tweaks.com Logon Changer wspiera systemy operacyjne Windows 7, Windows 8 oraz Windows 10.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję