TweetDeck 3.3.7

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TweetDeck to jedna z najpopularniejszych aplikacji do obsługi serwisu społecznościowego Twitter. Jest dostępny w standardowej formie dla systemów Windows i OS X, przeglądarkowej oraz jako wtyczka dla Google Chrome

Program w połowie 2011 roku został zakupiony przez twórcę Twittera i od początku głównym założeniem projektu było ułatwienie użytkownikom korzystania ze wspomnianego serwisu społecznościowego. Myśl przyświecająca twórcą została w pełni spełniona, TweetDeck umożliwia bez otwierania przeglądarki internetowej śledzenie różnego rodzaju informacji i wiadomości publikowanych przez znajomych, subskrybowane osoby itp., a także wysyłanie własnych wypowiedzi.

TweetDeck jest bardzo prosty w obsłudze i daje spore możliwości konfiguracji sposobu wyświetlanych informacji. Okno aplikacji podzielone jest na kilka kolumn, w których znaleźć można tzw. tweety znajomych, komentarze do własnych wypowiedzi itp. Domyślny układ wspomnianych kolumn można bardzo łatwo modyfikować - użytkownik posiada możliwość usuwania i dodawania kolejnych kolumn z nowymi informacjami itp. W przypadku pojawienia się nowych treści TweetDeck informuje o tym fakcie sygnałem dźwiękowym i/lub pop-upem.

Aplikacja wyposażona została w niezwykle dopracowany i przyjazny interfejs graficzny, jednak na chwilę obecną niedostępny w polskiej wersji językowej. Ponieważ TweetDeck należy do Twittera nie dotyczą go limity odnośnie ilości użytkowników i API przygotowane dla aplikacji firm trzecich. Program początkowo pozwalał jedynie na logowanie poprzez specjalnie utworzone konto, obecnie można użyć w tym celu tradycyjnego konta Twittera.

Uwaga!

  1. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Sajga   4 #8 04.11.2013 17:03

Proszę o usunięcie z opisu programu mylącej informacji o możliwości podpięcia konta FB (link: http://mashable.com/2013/05/06/tweetdeck-facebook/)

equimanthorn   5 #7 28.03.2013 22:17

działa prawidłowo, wyeliminowano bugi przy logowaniu

equimanthorn   5 #6 18.07.2012 16:13

jest wersja 1.5.3 usunięto ważny bug dot. przesyłania obrazów

equimanthorn   5 #5 17.07.2012 20:44

jest nowa wersja 1.5 Tweetdeck
polecam świetnie działa

equimanthorn   5 #4 16.07.2012 19:13

znalazłem rozwiązanie dot. dodanie konta na twitterze
1.instalujemy Google Chrome lub wersji portable
2.wtyczka tweetdeck
3.logujemy się za pomocą google chrome na TT z wykorzystaniem w/w wtyczki
4.następnie logujemy się za pomocą Tweetdeck i działa
5.myślę,że z FB będzie podobnie z tą różnicą,że należy zainstalować wtyczkę FB do Chroma

  #3 23.03.2012 10:04

Potwierdzam, program nie umożliwia podpięcia facebooka

  #2 18.03.2012 22:39

nie moge dodac konta z fb, mam zainst. .NET Framework 2.0

  #1 24.01.2012 15:06

Rzeczywiście, wygląda bardzo ładnie. Od dłuższego już czasu coraz trudniej połapać się w funkcjonowaniu Facebooka, jeden totalny galimatias z komentarzami, wydarzeniami, ustawieniami itd. :/