Tweetbot 4 for Twitter Tweetbot 4 for Twitter version 5.3.2

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tweetbot to jeden z najpopularniejszych, nieoficjalnych programów do obsługi serwisu społecznościowego Twitter jaki możemy pobrać ze sklepu z aplikacjami dla iOS i OS X. Oferuje wsparcie dla wszystkich najważniejszych opcji, a dodatkowo kilka własnych rozwiązań.

Tweetdeck pozwala śledzić obserwowane osoby i prowadzić rozmowy, a także korzystać z wyszukiwarki i obserwować ćwierki na żywo. Wyszukiwania można zapisać do wykorzystania później, co jest nieocenione, gdy zachodzi potrzeba śledzenia danego tematu raz na jakiś czas. Ponadto Tweetdeck pokazuje multimedia załączone do ćwierków, pozwala oznaczać je jako ulubione i pozwala oglądać profile konkretnych osób.

Jedną z największych zalet aplikacji jest bardzo dobra synchronizacja postępów śledzenia strumienia pomiędzy urządzeniami. Dodatkowo program daje nam dostęp do statystyk naszego profilu, a także oferuje dobrze zaprojektowany i dopasowany do stylistyki iOS 9 interfejs.

Wśród wad warto wymienić sposób dystrybucji program. Co pewien czas autorzy wypuszczają nową wersję aplikacji, za którą musimy płacić ponownie. Program nie oferuje darmowej wersji próbnej. Wspiera zegarki Apple Watch.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!