Tweetium Tweetium 2015.822.126.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tweetium to nieoficjalny klient serwisu społecznościowego Twitter. Korzystając z otwartego api zapewnia nam dostęp do naszego konta, pozwala śledzić nowe wpisy a także publikować własne.

Tweetium dla systemu Windows Phone wyrosła na bazie programu z Windows 8. Obecnie jest to aplikacja uniwersalna, tak więc dokonując zakupu na jednej platformie, możemy ją pobrać na obie. Wśród wielu zalet aplikacji, główną jest dobrze przemyślany i ciągle dopracowywany interfejs. Zarówno przeglądanie jak i pozostałe interakcje z tweetami jest intuicyjna i szybka. Aplikacja błyskawicznie reaguje na nasze gesty i tylko czasem zdarzają się jej drobne lagi.

Poza dostępem do strumienia wpisów możemy śledzić nasze interakcje (niestety ograniczone co wynika z api Twittera), wiadomości prywatne, listy, trendy a także informacje o naszym profilu. Aplikacja wspiera TweetMarker dzięki któremu możemy synchronizować pomiędzy programami nasz postęp w przeglądaniu wpisów.

Opcje choć nie zaskakują ilością możliwości pozwalają zmienić wygląd programu, a także strumienia z tweetami. Sporą zaletą są też bardzo częste, dostosowane do nowości w Twitterze aktualizacje. Niestety wersja płatna nie obsługuje powiadomień na żywo, a to tylko jeden ze znaczących braków. Płacąc za Tweetium otrzymujemy jedynie część możliwości programu. Za pozostałe musimy zapłacić ponownie i to w formie abonamentu (rocznego). Cena nie jest niska, wynosi prawie 27 zł. Na chwilę obecną program nie wydaje się być wart dodatkowej opłaty, oferuje wprawdzie lepszy interfejs i wykonanie niż aplikacja oficjalna, ale to zbyt mało by płacić podwójnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!