Twierdza: Królestwa Twierdza: Królestwa 30.139.1776

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Twierdza: Królestwa (Stronghold: Kingdoms) to poboczna część kultowej serii Twierdza, która została wydana na urządzenia mobilne. Zgodnie z informacjami twórców, produkcją zainteresowało się już 5 milionów graczy.

Twierdza: Królestwa pozostaje wierna korzeniom, więc ponownie mamy tutaj do czynienia ze strategią, w której zabawę obserwujemy z perspektywy kamery zawieszonej wysoko nad mapą. Całość skupia się na rozwijaniu średniowiecznej osady, która z czasem stanie się wielkim królestwem wypełnionym zamkami. Aby tak się stało, należy umiejętnie zarządzać posiadanymi terenami oraz atakować ziemie należące do nieprzyjaciół przy wykorzystaniu coraz potężniejszych jednostek odblokowywanych wraz z postępami osiąganymi podczas rozgrywki.

W odróżnieniu od wcześniejszych, „dużych” odsłon cyklu stawiających nacisk na zabawę przeciwko sztucznej inteligencji, Twierdza: Królestwa należy do gatunku MMO, co oznacza, że w trakcie kampanii rywalizujemy z innymi graczami w trybie multiplayer. Warto dodać, że należące do nich terytoria zostały przedstawione na wielkiej mapie świata, gdzie znajdziemy również Polskę.

Twierdza: Królestwa została udostępniona za darmo, ale podczas rozgrywki możemy natknąć się na opcjonalne mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze zakupimy liczne dodatki do wykorzystania w trakcie zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!