Twilight Render Hobby for SketchUp Twilight Render Hobby for SketchUp 2.8

Strona główna Mac Grafika Silniki renderujące
Pobierz program

Twilight Render to wysokiej jakości renderer dla programu SketchUp i SketchUp Pro. Silnik zapewnia wysoką jakość renderów, realistyczne odbicia i bogate możliwości oświetlania sceny. Ogromną zaletą silnika jest dobra integracja ze SketchUpem, dzięki czemu nie trzeba eksportować modeli i można szybko przystąpić do renderowania.

Twilight gwarantuje, że nie zostanie zaburzona geometria modeli i żaden materiał nie zostanie utracony po drodze. Zamiast formularzy z wieloma liczbami zapewnia kilka szybkich prefefiniowanych ustawień, które pozwolą uzyskać porządane efekty bez czytania fachowej literatury. Ponadto pozwala pracować na warstwach i renderować tylko zawartość niektórych.

Twilight komunikuje się ze SketchUpem za pomocą skryptów w Ruby. Zmiany wprowadzone w scenie są interpretowane w czasie rzeczywistym i od razu wprowadzane do renderowanego obrazu.

Podstawą dla Twilighta jest silnik Kerkythea w wersji Echo. W sprzedaży jest także komercyjna wersja Pro renderera, na którą licencję można kupić na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!