Twins Minigame Twins Minigame 1.0.2.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Twins Minigame to kolejna dobra propozycja dla miłośników prostych, ale wymagających gier zręcznościowych. Tytuł ten idealnie sprawdza się na urządzeniach mobilnych, niezależnie czy poświęcimy mu tylko chwilę, czy też przysiądziemy na dłużej.

Zasady Twins Minigame są proste. Naszym zadaniem jest dotarcie jak najdalej, przy okazji pokonując kolejne terenowe przeszkody. W przeciwieństwie do klasycznych runnerów, tutaj droga przebiega przez środek ekranu, a my mamy możliwość podróżowania pomiędzy stroną ciemności oraz światła.

Poza przetrwaniem, ważne jest także zbieranie dodatkowych kul, zapewniających nas więcej punktów. Co pewien czas możemy natrafić na bonus, który rozdzieli naszą kulę na dwie. Do czasu połączeni bądź też śmierci będziemy kierowali obiema.

Twins Minigame wspiera usługę Xbox Live dzięki czemu możemy nie tylko odblokować osiągnięcia, ale również rywalizować na punkty ze znajomymi. Gra dostępna jest za darmo, czasem wyświetla reklamy, których możemy się pozbyć za drobną opłatą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!