r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twist 1.03

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Twist to gra zręcznościowa, która przenosi nas do wirtualnego świata, w którym walczymy o jak największą liczbę punktów zdobywanych dzięki sprawnemu przerzucaniu kulki na kolejne latające elementy.

Galeria programu

Pomysł na rozgrywkę w Twist wydaje się prosty, ale to tylko pozory. Okazuje się bowiem, że wcale nie jest tak łatwo nadążyć za przemieszczającymi się elementami planszy i przerzucić kulkę na każdy z nich. Trzeba grać bardzo uważnie, aby wybrać odpowiedni moment na wykonanie ruchu. Mimo to, Twist potrafi głęboko wciągnąć w rozgrywkę i zapewnić zabawę na długie godziny. Gra wydaje się też być świetna na krótkie przerwy, które mamy w pracy lub oczekując na autobus lub pociąg.

r   e   k   l   a   m   a

W grze Twist wyświetlają się reklamy i dla niektórych użytkowników mogą one być nieco zbyt uciążliwe. Można się ich pozbyć, korzystając z modułu mikropłatności i płacąc ok. 9 zł.

Nasze wyniki osiągane w Twist możemy synchronizować z usługą Gry Google Play. To pozwoli na bieżąco zapisywać postępy osiągane w grze w google'owej chmurze, a także rywalizować ze znajomymi z naszych kręgów w Google+, którzy również oddają się rozrywce w grze Twist.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.