Twist

Strona główna Mac Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program

Twist to rozbudowane narzędzie do zdalnej pracy zespołowej, które – co ciekawe – stawia nacisk na to, by poszczególni członkowie grupy otrzymywali jak najmniejszą liczbę powiadomień.

Jedna z porad autorów Twista głosi, żeby nie zaczepiać innych użytkowników słowami „jesteś tam?”, ale od razu wysłać konkretne zapytanie i cierpliwie czekać na odpowiedź. Takie rozwiązanie sprawy powoduje, że każdy z użytkowników jest skupiony na swoim zadaniu, a ewentualne problemy rozwiązuje wtedy, gdy zakończy prace nad danym taskiem. Dlatego też z poziomu głównego okna programu możemy uśpić powiadomienia na określony czas (od 30 minut do 8 godzin).

Twist oferuje możliwość rozdzielenia poszczególnych wątków rozmowy. Dzięki temu mamy pewność, że zarówno te bardziej, jak i mniej istotne tematy będą widoczne dla wszystkich osób w naszej grupie. W razie kłopotów ze zlokalizowaniem wątków możemy skorzystać z wbudowanej wyszukiwarki ułatwiającej lokalizowanie tematów.

Warto dodać, że z programu Twist można korzystać nie tylko przez dedykowaną aplikację, ale także z poziomu przeglądarki stron internetowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!