Twisted

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Twisted to łatwa w zasadach sympatyczna platformówka 2D, w której liczyć się będzie nie tylko zręczność, ale głównie dobry refleks i spostrzegawczość. Pokierujemy tu losami przyjacielskiego kameleona, którego misją jest dotarcie w jak najkrótszym czasie do końca każdej z kolejnych plansz. Dzięki wyszukanym sposobom poruszania się i przeskakiwania różnych przeszkód jest on w stanie uniknąć kontaktu z niebezpiecznymi owadami oraz innymi uzbrojonymi zwierzami.

Kluczem jednak do szczęśliwego dotarcia do mety jest umiejętne, szybkie i co najważniejsze bezbłędne zmienianie kolorów ciała w trakcie praktycznie całej rozgrywki, głównie przy przeskakiwaniu z platformy na platformę.

Niezbędnymi „barwnikami” okazują się różnokolorowe, zawieszone w powietrzu insekty. Należy zbierać ich możliwie jak najwięcej, tak by gwarantowały możliwość zmiany ubarwienia w najtrudniejszych momentach.

Twisted to pozycja, przy której miło mija czas. Będzie ona jednak wymagała dużej sprawności i błyskotliwości, a także cierpliwości przy wielokrotnym powtarzaniu niektórych fragmentów gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 31.12.2016 23:07

Albo poinformujcie jak to instalować, albo dajcie sobie spokój z tymi g..mi grami! Na W10 wyskakuje mi, że to szpiony, a jak mimo to chce zainstalować: zonk! Szajs, szajs i jeszcze raz szajs!!! Skoro wy mądrale wiecie i jest to dla was proste to zmieńcie zawód. Nie każdy łapie takie pierdoły w locie. Albo jesteście "dla ludzi" albo dla informatyków. Jeśli to drugie to pewnie was olewają za dyletanctwo.

trotefazy   8 #1 31.12.2016 14:15

Niestety gra się uruchamia w nieskończoność. Pierwsze plansze animują się niezwykle wolno. Trwało to kilka minut. Nie wytrzymałem i usunąłem grę.