Twisted na weekend – kolorowa podróż kameleona

Strona główna Aktualności
image

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Twisted – łatwą w zasadach sympatyczną platformówkę 2D, w której liczyć się będzie nie tylko zręczność, ale głównie dobry refleks i spostrzegawczość.

Pokierujemy tu losami przyjacielskiego kameleona, którego misją jest dotarcie w jak najkrótszym czasie do końca każdej z kolejnych plansz. Dzięki wyszukanym sposobom poruszania się i przeskakiwania różnych przeszkód jest on w stanie uniknąć kontaktu z niebezpiecznymi owadami oraz innymi uzbrojonymi zwierzami.

Kluczem jednak do szczęśliwego dotarcia do mety jest umiejętne, szybkie i co najważniejsze bezbłędne zmienianie kolorów ciała w trakcie praktycznie całej rozgrywki, głównie przy przeskakiwaniu z platformy na platformę.

Niezbędnymi „barwnikami” okazują się różnokolorowe, zawieszone w powietrzu insekty. Należy zbierać ich możliwie jak najwięcej, tak by gwarantowały możliwość zmiany ubarwienia w najtrudniejszych momentach.

Twisted to pozycja, przy której miło mija czas. Będzie ona jednak wymagała dużej sprawności i błyskotliwości, a także cierpliwości przy wielokrotnym powtarzaniu niektórych fragmentów gry.

Grę Twisted można pobrać w dziale:

Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy