r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twitter 3.2.0.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

Twitter to bezpłatny klient popularnego serwisu społecznościowego, w którym użytkownicy publikują krótkie wiadomości zawierające maksymalnie 160 znaków. Wersja przeznaczona dla systemu Windows Phone posiada większość możliwości jakie są dostępne w pełnej, internetowej wersji serwisu.

Główną możliwością, jakie udostępnia aplikacji po zalogowaniu na swoje konto, jest oczywiście dodawanie nowych wpisów. Użytkownik oprócz tekstu może do nich dodać informację o lokalizacji, a także zdjęcia zrobione przy pomocy aparatu lub wybrane z galerii. W ramach obsługi konta możliwe jest ponadto przeglądanie profili innych użytkowników i ich wpisów, wyszukiwanie określonych słów kluczowych, oraz hashtagów. Możliwe jest także szybkie dodanie do obserwowanych lub anulowanie obserwowania danego profilu. W ramach operacji na samych wpisach, użytkownik może skopiować jego treść, link do niego, odpowiedzieć, lub szybko wysłać go za pomocą wiadomości SMS lub email. Nie zabrakło opcji dodawania do ulubionych, a także podawania dalej. Mobilny klient serwisu obsługuje dwa motywy kolorystyczne, jasny i ciemny, pozawala także na dodanie wielu kont i szybkie przełączanie się między nimi. Użytkownik może także zmienić rozmiar czcionki, oraz określić wpisy w jakich językach nie będą tłumaczone na jego główny język określony na urządzeniu (aplikacja domyślnie wykonuje to automatycznie).

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja może wykorzystywać lokalizację użytkownika, o ile wyrazi on na to zgodę. Obsługuje ona również szybkie powiadomienia typu push wyświetlane jako wysuwające się menu. Twitter może także służyć za tło ekranu blokady urządzenia zmieniające się co jakiś czas, wspiera także animowane kafelki ekranu głównego, zarówno do samej aplikacji jak i do określonych profili użytkowników. Aplikacja jest udostępniana w pełni bezpłatnie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Twitter szykuje rewolucję. Koniec limitu 140 znaków we wpisie

48
INTERNET 07.01.2016 | Łukasz Maślanka

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce Twitter bardzo mocno zmieni swoje oblicze i zniesie limit 140 znaków w jednym wpisie, podwyższając go do aż 10 tysięcy znaków. Dla serwisu, który w internecie wyróżnia się tym, że stawia na krótkie i zwięzłe komunikaty, może to być prawdziwa rewolucja. Zmiany na Twitterze mają zostać wprowadzone w pierwszym kwartale 2016 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Wcześniej, bo w 2015 roku, szefowie popularnego „ćwierkacza” zdecydowali się usunąć limit 140 znaków obowiązujących w wiadomościach prywatnych wysyłanych za pośrednictwem serwisu. Wygląda na to,…

Recenzje użytkowników

Szybkość działania, przejrzystość
Nie zauważyłem
ocena użytkownika

Ta aplikacja wykorzystuje interfejs Modern - jest piękna, nie jest toporna, a równocześnie jest przejrzysta. Do tego jest szybka. Szkoda, że takich jest mało. Gdyby większość deweloperów nie olewała Windows Phone, wykorzystywała prawdziwie interfejs Modern oraz narzędzia od Microsoftu, to udział mobilnych okienek byłby kilka razy większy.

08.07.2014 23:19 | Recenzja do wersji 3.2.0.0

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.