r   e   k   l   a   m   a
reklama

Twitter Moments podpowie co ważnego dzieje się obecnie w sieci

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Twitter ciągle szuka nowych pomysłów na rozwój, utrzymanie starych użytkowników jak i przyciągnięcie nowych. Zaprezentowany wczoraj Twitter Moments może przekonać zwłaszcza tych ostatnich.

Twitter Moments ma nam zapewnić podgląd najważniejszych, najciekawszych i najbardziej gorących wydarzeń jakimi żyje Twitter. Znajdziemy tam zarówno informacje polityczne, sportowe jak i popularne w danej chwili memy. Treść będzie oczywiście dopasowywana do naszej lokalizacji.

Wpisy umieszczone w zakładce Moments odbiegają wyglądem od tradycyjnych tweetów. Ważną rolę w ich prezentacji pełnią zdjęcia i treści multimedialne. Całości bliżej do aplikacji informacyjnej niż społecznościowej. Zakładka Moments trafi zarówno do wersji mobilnej jak i przeglądarkowej serwisu. Obecnie mogą z niej skorzystać jedynie mieszkańcy USA, ale w przyszłości usługa ma być aktywowała także dla pozostałych użytkowników.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii