r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twitter Moments podpowie co ważnego dzieje się obecnie w sieci

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Twitter ciągle szuka nowych pomysłów na rozwój, utrzymanie starych użytkowników jak i przyciągnięcie nowych. Zaprezentowany wczoraj Twitter Moments może przekonać zwłaszcza tych ostatnich.

Twitter Moments ma nam zapewnić podgląd najważniejszych, najciekawszych i najbardziej gorących wydarzeń jakimi żyje Twitter. Znajdziemy tam zarówno informacje polityczne, sportowe jak i popularne w danej chwili memy. Treść będzie oczywiście dopasowywana do naszej lokalizacji.

Wpisy umieszczone w zakładce Moments odbiegają wyglądem od tradycyjnych tweetów. Ważną rolę w ich prezentacji pełnią zdjęcia i treści multimedialne. Całości bliżej do aplikacji informacyjnej niż społecznościowej. Zakładka Moments trafi zarówno do wersji mobilnej jak i przeglądarkowej serwisu. Obecnie mogą z niej skorzystać jedynie mieszkańcy USA, ale w przyszłości usługa ma być aktywowała także dla pozostałych użytkowników.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.