r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twitterrific 4.5.1

Strona główna Mac Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Twitterrific to to bardzo praktyczny klient Twittera, który integruje się z powiadomieniami systemowymi i pozwala na swobodną komunikację, a także prezentuje popularne danego dnia tematy.

Twitterrific pozwala śledzić osobno wszystkie ćwierki od obserwowanych, wzmianki o użytkowniku, a także prywatne wiadomości od innych. Znalazło się tu także miejsce dla ulubionych ćwierków. Ponadto klient pozwala tworzyć własne wpisy, przeszukiwać Twittera i przeglądać informacje o profilu.

W ustawieniach programu można zdecydować o tym, gdzie będą umieszczane obrazki, jaka usługa będzie odpowiadać za skracanie odnośników, jak będą otwierane kliknięte linki i gdzie wylądują zakładki (Pocket, Instapaper, Readability). Można także zmienić wygląd programu. Dostępne są dwie skórki – jasna i ciemna.

Twitterrific dostępny jest za darmo, ale w tej wersji wyświetla reklamę nad ćwierkami i nie pozwala na obsługę wielu kont w jednym programie. Z kilkoma kontami i bez reklam można pracować w pełnej wersji programu, którą można kupić na stronie programu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Apple kocha programistów, o ile nie piszą na Maki

13
24.07.2015  •  Anna Rymsza

Od strony użytkownika Mac App Store, czyli sklep z programami dla Maków, nie jest szczególnie atrakcyjny – brakuje tam wielu przydatnych narzędzi, nie można przetestować programów przed kupnem, a i ze stabilnością bywa różnie. Deweloperzy też mają sporo powodów do narzekania. O ile ci piszący dla systemu iOS są w stanie zarobić całkiem sporo sprzedając swoje aplikacje przez platformę Applea, ci piszący dla Maków mają sporo problemów. O tym, jak trudne jest życie deweloperów programów dla Maków pisze Craig Hackenberry, autor między innymi programu Twitterrific. Wyjawił on, że każdy twórca…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.