Twitterrific Twitterrific 4.5.1

Strona główna Mac Internet i komunikacja Inne programy internetowe
​Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Twitterrific to to bardzo praktyczny klient Twittera, który integruje się z powiadomieniami systemowymi i pozwala na swobodną komunikację, a także prezentuje popularne danego dnia tematy.

Twitterrific pozwala śledzić osobno wszystkie ćwierki od obserwowanych, wzmianki o użytkowniku, a także prywatne wiadomości od innych. Znalazło się tu także miejsce dla ulubionych ćwierków. Ponadto klient pozwala tworzyć własne wpisy, przeszukiwać Twittera i przeglądać informacje o profilu.

W ustawieniach programu można zdecydować o tym, gdzie będą umieszczane obrazki, jaka usługa będzie odpowiadać za skracanie odnośników, jak będą otwierane kliknięte linki i gdzie wylądują zakładki (Pocket, Instapaper, Readability). Można także zmienić wygląd programu. Dostępne są dwie skórki – jasna i ciemna.

Twitterrific dostępny jest za darmo, ale w tej wersji wyświetla reklamę nad ćwierkami i nie pozwala na obsługę wielu kont w jednym programie. Z kilkoma kontami i bez reklam można pracować w pełnej wersji programu, którą można kupić na stronie programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!