r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twitterrific 5 for Twitter 5.18.2

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe

Twitterrific 5 for Twitter to nieoficjalna aplikacja do obsługi popularnej sieci społecznościowej Twitter. Oferuje dostęp do naszego konta i w pełni wykorzystuje możliwości api wzbogacając je o kilka ciekawych rozwiązań.

Galeria programu

Interfejs programu nie odbiega od standardów znanych z innych klientów Twittera. Ekran główny zawiera najnowsze wpisy wraz z podglądem na dołączone do nich multimedia. Z tego poziomu mamy również dostęp do podstawowych przycisków takich jak dodaj do ulubionych, odpowiedz czy też podaj dalej.

Za pomocą gestów możemy przejść do kolejnych zakładek czyli powiadomień i wiadomości prywatnych. Ostatnia z ikon pozwala nam przygotować nowego tweeta. Możliwa jest także synchronizacja postępu w śledzeniu wpisów pomiędzy uradzeniami. Aplikacji jest czytelny i bardzo intuicyjny interfejs. W darmowej wersji spotkamy wprawdzie mało inwazyjne reklamy, ale możemy się ich pozbyć za pomocą mikropłatności.

Dzięki nim odblokujemy także zaawansowane ustawienia oraz opcje w Twitterrific 5 for Twitter. Wśród nich są międzyinnymi powiadomienia w czasie rzeczywistym. Zaletą programu są także częste aktualizacje. Autorzy starają się być na bierząco nie tylko z nowościami w usłudze Twitter, ale też systemie iOS. Stąd też od niedawna aplikacja oferuje wsparcie dla zegarków od Apple'a.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.