Two Dots Two Dots 6.17.6

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Two Dots to bardzo prosta, ale też bardzo wciągająca gra logiczna na smartfony oraz tablety z Androidem.

Zanim przejdziemy do właściwego opisu gry, musimy uprzedzić: to propozycja bardzo wciągająca. Z Two Dots można spędzić długie godziny, a czas minie niepostrzeżenie.

O co chodzi w Two Dots? Pomysł jest bardzo prosty. Mamy do dyspozycji planszę, na której wyświetlają się kulki w różnych kolorach, rozsiane losowo. Naszym zadaniem jest, w zależności od wymagań planszy, łączyć je ze sobą w linie (poziome i pionowe), a w miarę postępów w grze także w kwadraty. Zabronione jest zaś łączenie ich pod skos. Mamy określoną liczbę ruchów do wykonania na każdej z plansz, a także określoną liczbę kulek do połączenia w każdym kolorze. Gdy osiągniemy cel, przechodzimy do kolejnej planszy. W miarę upływu czasu, zyskujemy dostęp do kolejnych plansz, na których wyświetla się nowe tło, np. zimowe lub w głębi oceanu.

Na początku przygody z Two Dots gra wydaje się być bardzo prosta, ale to wrażenie szybko mija. I kolejne zadania stają się coraz trudniejsze. Jeśli nie uda się nam wypełnić limitu w danej puli ruchów do wykonania, trzeba zaczynać od nowa.

Gra jest wyposażona w system mikropłatności i możemy kupić np. dodatkowe ruchy do wykonania, aby osiągnąć wymaganą liczbę połączonych kulek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!