Twój Tatrzański PN Twój Tatrzański PN 2.6.4

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Twój Tatrzański PN to aplikacja, która powstała przy współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Ma pomóc wszystkim turystom, którzy zechcą skorzystać z jego atrakcji.

Przy pierwszym uruchomieniu możemy zdecydować się czy chcemy pobierać pełne dane czy tylko niezbędne. Dodatkowo wybrać logowanie za pomocą Facebooka, bądź też w ogole pominąć ten krok. Z poziomu aplikacji możemy również zdecydować o pobraniu wszystkich map do pamięci urządzenia (około 300 mb).

Część główna Twój Tatrzański PN dzieli się na trzy segmenty: szlaki, miejsca oraz edukacja. Ostatni z nich zawiera kilka artykułów odnośnie Parku. Szkoda, że autorzy bardziej nie rozbudowali tego działo o np. porady jak zachować się w górach. Zakładka miejsca przybliży nam co warto zwiedzić, albo zobaczyć, a szlaki jak sama nazwa wskazuje dostarczy informacji o szlakach.

Program pozwala takę na nagrywanie naszego śladu podczas wędrówki, oraz zapisanie go na później. Największe zastrzeżenia można mieć do stabilności działania (aplikacja zbyt często się zamyka) oraz małej informacji danych wraz z brakiem znaczących aktualizacji. Całość dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!