Twój Tatrzański PN 2.6.1

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Twój Tatrzański PN to aplikacja, która powstała przy współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Ma pomóc wszystkim turystom, którzy zechcą skorzystać z jego atrakcji.

Przy pierwszym uruchomieniu możemy zdecydować się czy chcemy pobierać pełne dane czy tylko niezbędne. Dodatkowo wybrać logowanie za pomocą Facebooka, bądź też w ogole pominąć ten krok. Z poziomu aplikacji możemy również zdecydować o pobraniu wszystkich map do pamięci urządzenia (około 300 mb).

Część główna Twój Tatrzański PN dzieli się na trzy segmenty: szlaki, miejsca oraz edukacja. Ostatni z nich zawiera kilka artykułów odnośnie Parku. Szkoda, że autorzy bardziej nie rozbudowali tego działo o np. porady jak zachować się w górach. Zakładka miejsca przybliży nam co warto zwiedzić, albo zobaczyć, a szlaki jak sama nazwa wskazuje dostarczy informacji o szlakach.

Program pozwala takę na nagrywanie naszego śladu podczas wędrówki, oraz zapisanie go na później. Największe zastrzeżenia można mieć do stabilności działania (aplikacja zbyt często się zamyka) oraz małej informacji danych wraz z brakiem znaczących aktualizacji. Całość dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jedziecie w góry? Te aplikacje pomogą znaleźć najlepsze szlaki i stoki

18
12.01.2016  •  Łukasz Maślanka

Pisaliśmy już o najlepszych aplikacjach, które pomogą znaleźć nocleg podczas wypadu w góry. Teraz mamy dla Was zestaw dobrych programów, dzięki którym odkryjecie szlaki do górskich wędrówek i stoki, na których panują najlepsze warunki do narciarskiego szaleństwa. Aplikacjo! Powiedz, dokąd jechać? Zanim wybierzemy miejsce górskiego wyjazdu, warto sprawdzić, jakie panują w nim warunki. Nie tylko te na stokach (np. ile jest na nich śniegu), ale też, jaka jest pogoda, czy istnieje ryzyko lawinowe... Te informacje mogą mieć decydujący wpływ na to, dokąd ostatecznie się wybierzemy na górskie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy