r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twórca BioShocka wraca do korzeni. Irrational Games będzie przycięte do 15 osób

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Ken Levine, jeden z bardziej charyzmatycznych twórców gier, kojarzony doskonale z tytułów w ramach marki BioShock, długo zastanawiał się, czym ma się zająć po wydaniu ostatniego DLC dla Infinite. Co może być dla wielu jego fanów prawdziwym szokiem, postanowił on poddać utworzone 17 lat temu studio Irrational Games bardzo poważnej restrukturyzacji. Obecny skład zespołu zostanie przycięty do około 15 osób, bo Levine chce wrócić do korzeni i zająć się małymi, naprawdę innowacyjnymi projektami.

Nie wiadomo do końca czy nazwa odchudzonego zespołu pozostanie taka sama, bo Ken wspomina o zupełnie nowej inicjatywie, którą z wybraną grupką kolegów prowadził będzie pod skrzydłami Take-Two Interactive. Cel to gry wyłącznie w cyfrowej formie, o mocnej fabule, dla możliwie najszerszego grona odbiorców. Pragnie przygotować produkty zupełnie inne od poprzednich, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom graczy. Część osób, która potraci zajęcia, najprawdopodobniej trafi do innych ekip podległych T2. Pozostałe będą zmuszone poszukać szczęścia po prostu gdzie indziej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.