r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twórca Netscape chce stworzyć nową przeglądarkę

Strona główna Aktualności

Marc Andreessen, który 15 lat temu opracował słynną przeglądarkę Netscape ujawnił, że zamierza stworzyć nową aplikację do przeglądania stron internetowych.

Netscape była popularną przeglądarką w połowie lat 90-tych, która toczyła wojnę z Internet Explorerem. Walka ta zakończyła się przegraną i IE rządził przez kilka kolejnych lat. Teraz wygląda na to, że Andreessen chce się odegrać. Założył firmę RockMelt, która zatrudniając m.in. jego dawnych współpracowników, pracuje nad całkiem nową przeglądarką internetową. Andreessen uważa, że witryny internetowe bardzo się zmieniły, wyewoluowały z prostych statycznych stron w skomplikowane aplikacje. Dlatego też obecnie mając możliwość tworzenia przeglądarki od zera należy wiele rzeczy zaprojektować inaczej.

O nowej przeglądarce obecnie niewiele wiadomo, prace nad nią dopiero się zaczynają. Prawdopodobnie będzie ona w jakiś sposób związana z Facebookiem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.