reklama

Twórcy Myst oraz Riven zbierają na grę Obduction

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Myst i Riven to gry, które na stałe zapisały się w historii przygodówek komputerowych. Jako że modne są ostatnimi czasy próby powrotu jak nie z marką sprzed lat to chociaż jej duchowym spadkobiercą, również odpowiedzialna za wspomniane klasyki ekipa Cyan postawnowiła poszukać na Kickstarterze funduszy na realizację następnego projektu. Wysoki poziom graficzny gry zagwarantuje ponoć technologia Unreal Engine 4.

Mija 20 lat od premiery Myst, ale zamiast restartować legendę postanowiono z okazji okrągłego jubileuszu zapowiedzieć nową przygodę w FPP. Produkt charakteryzować się ma tym wszystkim, za co pokochaliśmy poprzednie dzieła studia. Jako przeniesiony nagle w inny świat podróżnik przyjdzie nam badać różnorakie lokacje i rozwiązywać w nich zagadki logiczne. Jeśli uda się zebrać fundusze, czyli 1,1 miliona dolarów, Obduction pojawi się na rynku do końca 2015 roku, w wersji dla Windowsa oraz OS X. Ilość zgromadzonych ponad minimalną sumę pieniędzy przełoży się oczywiście na wprowadzenie nowych elementów oraz rozbudowanie pomysłu.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama