r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twórcy gry Outcast formują studio Daoka

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Zaraz po tym, jak w ręce dawnych twórców na powrót trafiły prawa do lekko niestety zapomnianej, ale swego czasu rewolucyjnej wręcz gry akcji Outcast, postanowili oni się nieco zreformować. Z połączenia zespołów AMA Studios oraz Appeal powstała ekipa Daoka, nazwą nawiązująca do portali, które w wirtualnym świecie przenosiły nas z miejsca na miejsce. Pod takim, wiele mówiącym fanom szyldem, pojawić się mają w niedalekiej przyszłości kontynuacje dzieła z 1999 roku.

Co ciekawe, pierwszym projektem, który wyjdzie spod rąk deweloperów z nowego studia, nie będzie jednak kolejny Outcast, a zupełnie świeża produkcja na konsole kolejnej generacji, nad którą siedzą już od przeszło dwóch lat. Producenci chwalą się, że u nich praca przebiega spokojnie, w atmosferze pełnego zrozumienia czy wzajemnego wsparcia i bez spięć, co teraz powinno przełożyć się na naprawdę świetne gry.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.