r   e   k   l   a   m   a
reklama

Twórcy modyfikacji Project Reality zapowiadają pełnoprawną grę

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Przeszło 8 lat temu udostępniono po raz pierwszy modyfikację Project Reality dla gry Battlefield 2, która uczyniła zabawę bardziej realistyczną, a przez ten czas pojawiła się ona również w wydaniu dla ArmA II. W obu przypadkach projekt zyskał spore uznanie społeczności fanów. Jego pomysłodawcy tyle się nasłuchali próśb o pełnoprawną grę, że w końcu postanowili spełnić te życzenia. Zapowiedziano wieloosobowe zmagania w modelu Free-2-Play w postaci Project Reality 2. Można się zgłaszać do pomocy.

Dzieło powstaje od zera na bazie technologii CryENGINE 3. Zespół dąży nie tylko do zgarnięcia w niedalekiej przyszłości tytułu najbardziej wciągającej strzelanki online, ale także zapewnienia wymagającej oraz realistycznej (to wciąż podstawa) rozgrywki. Starcia przeprowadzać będziemy w kilkuosobowych zespołach, zmuszonych dobierać strategię działań do warunków aktualnie panujących na polu bitwy. Gdyby były problemy z ukończeniem gry, producenci nie wykluczają powiedzmy akcji na Kickstarterze czy też po prostu poszukania wydawcy, ale chcieliby jednak pozostać jak najdłużej niezależni.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic