r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twórcy modyfikacji Project Reality zapowiadają pełnoprawną grę

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Przeszło 8 lat temu udostępniono po raz pierwszy modyfikację Project Reality dla gry Battlefield 2, która uczyniła zabawę bardziej realistyczną, a przez ten czas pojawiła się ona również w wydaniu dla ArmA II. W obu przypadkach projekt zyskał spore uznanie społeczności fanów. Jego pomysłodawcy tyle się nasłuchali próśb o pełnoprawną grę, że w końcu postanowili spełnić te życzenia. Zapowiedziano wieloosobowe zmagania w modelu Free-2-Play w postaci Project Reality 2. Można się zgłaszać do pomocy.

Dzieło powstaje od zera na bazie technologii CryENGINE 3. Zespół dąży nie tylko do zgarnięcia w niedalekiej przyszłości tytułu najbardziej wciągającej strzelanki online, ale także zapewnienia wymagającej oraz realistycznej (to wciąż podstawa) rozgrywki. Starcia przeprowadzać będziemy w kilkuosobowych zespołach, zmuszonych dobierać strategię działań do warunków aktualnie panujących na polu bitwy. Gdyby były problemy z ukończeniem gry, producenci nie wykluczają powiedzmy akcji na Kickstarterze czy też po prostu poszukania wydawcy, ale chcieliby jednak pozostać jak najdłużej niezależni.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.