r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tworzenie i obróbka obrazu oraz dźwięku w technologii cyfrowej

Strona główna Aktualności

W najbliższy wtorek (7 marca), w kinie Silver Screen w Warszawie, odbędzie się bezpłatna prezentację oprogramowania firmy Adobe pod tytułem Tworzenie i obróbka obrazu oraz dźwięku w technologii cyfrowej. Prezentowane będą najnowsze wersje programów: Premiere Pro, After Effects Professional, Audition oraz Encore DVD, ich współdziałanie i integracja z innymi programami Adobe oraz pełny cykl produkcyjny od różnorodnych materiałów wejściowych do gotowego produktu końcowego. Jak podkreślają ogranizatorzy, będzie to pierwsza tego typu impreza w Polsce.

Prezentacja prowadzona będzie przez specjalistów z firmy Adobe w języku angielskim, zapewnione będzie jednak tłumaczenie symultaniczne. Udział jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja na specjalnej stronie informacyjnej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.