r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tydzień z Corelem już od poniedziałku!

Strona główna Aktualności

O autorze

Już w poniedziałek ruszamy z akcją "Tydzień z Corelem". Od 28 marca do 3 kwietnia na specjalnie przygotowanej witrynie corel.dobreprogramy.pl pojawiać się będzie wiele atrakcyjnych materiałów i informacji na temat firmy Corel i jej produktów.

Codziennie będą publikowane różne artykuły i demonstracje m.in. Kurs CorelDRAW 12, informacje na temat tańszych wersji programów Corel. Od poniedziałkowego popołudnia, przez cały Tydzień trwać będzie również konkurs, w którym będzie można wygrać fantastyczne nagrody ufundowane przez firmę Corel. We wtorek, będziecie mogli m. in. zapoznać się z bardzo ciekawym wywiadem, którego dzień wcześniej udzieli specjalnie dla Czytelników vortalu Holger Suhl - dyrektor sprzedaży na Europę Środkową, Wschodnią i Bliski Wschód w europejskim oddziale firmy Corel. Oczywiście, nadal można też będzie można zadawać pytania ekspertom z Corela.

Zachęcamy do korzystania z "Tygodnia", mamy nadzieję, że to niepowtarzalne wydarzenie spotka się z zainteresowaniem nie tylko osób profesjonalnie zajmujących się grafiką ale wszystkich użytkowników komputerów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.