Tydzień z Corelem w vortalu dobreprogramy!

Strona główna Aktualności

O autorze

Z radością pragniemy poinformować o kolejnej niespodziance jaką przygotowujemy dla naszych Czytelników. W dniach od 28 marca do 3 kwietnia w vortalu dobreprogramy odbywać się będzie akcja "Tydzień z Corelem". Przedsięwzięcie jest wynikiem nawiązania współpracy z firmą Corel, która coraz silniej zaznacza swoją obecność na polskim rynku. Jego celem jest umożliwienie bezpośredniego kontaktu polskim użytkownikom z producentem.

Na czas "Tygodnia z Corelem" przygotowaliśmy cały szereg atrakcji ;-) Oprócz dostępnych już w vortalu opisów i wersji testowych produktów sygnowanych marką Corel, opublikujemy ciekawe artykuły i demonstracje. Wśród tematów jakie zamierzamy poruszyć będą możliwości wykorzystania programów, prezentacja tańszych wersji programów i informacje o licencjach edukacyjnych. Miłośników flagowego CorelDRAW Graphics Suite zapewne zainteresuje historia tego pakietu. Wszystkich sympatyków firmy Corel zaprosimy także do lektury wywiadu jakiego specjalnie dla naszych czytelników udzielą pracownicy europejskiego oddziału Corel UK Ltd. Wśród wielu pytań jakie planujemy zadać będzie także kilka ciekawostek np. skąd się wzięła nazwa Corel?

Aby umożliwić bezpośredni kontakt polskich użytkowników z pracownikami firmy Corel, dla wszystkich naszych Czytelników, przygotowaliśmy możliwość zadawania pytań przez specjalnie do tego przygotowany formularz. Na pytania odpowiadać będą eksperci z firmy Corel, najciekawsze z pytań opublikujemy podczas "Tygodnia z Corelem". Będzie to niepowtarzalna okazja aby uzyskać potrzebne informacje, zasięgnąć porady czy też rozwiązać ew. problemy techniczne lub licencyjne. Całość atrakcji dopełni oczywiście konkurs z wieloma fantastycznymi nagrodami, wśród których będzie m.in. oprogramowanie firmy Corel. Mamy nadzieję, że to niepowtarzalne wydarzenie spotka się z zainteresowaniem nie tylko osób profesjonalnie zajmujących się grafiką ale wszystkich użytkowników komputerów.

Wszystkie materiały podczas "Tygodnia z Corelem" będą publikowane na specjalnej witrynie wydzielonej z vortalu, dostępnej pod adresem corel.dobreprogramy.pl. Już dziś znajdziecie tam wspomniany formularz za pośrednictwem, którego można zadawać pytania - do czego gorąco zachęcamy.

© dobreprogramy
s