r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tylko dzisiaj bezpłatna roczna subskrypcja na oprogramowanie online do prowadzenia firmy

Strona główna Aktualności

Na łamach naszego portalu udostępniamy dzisiaj dla wszystkich zainteresowanych bezpłatną, roczną subskrypcję na oprogramowanie online do prowadzenia firmy — portFIRMA.

Prowadzenie najprostszej i najmniejszej nawet firmy wymaga zrozumienia szeregu mechanizmów i pracy z wieloma dokumentami. Oprogramowanie, które taką pracę ma ułatwić nie jest niczym nowym, ale od jakiegoś czasu daje się zauważyć trend, by wszystkie dane i związane z nimi operacje przenieść z firmowego komputera do chmury. Daje to szereg korzyści: większą dostępność, niższe ryzyko awarii i w efekcie większy komfort pracy. Jedną z takich aplikacji jest portFIRMA produkcji polskiej firmy z Gdyni.

portFIRMA to webowa, kompleksowa aplikacja do obsługi firmy opartej zarówno na księdze przychodów i rozchodów, jak i pełnej księgowości. Aplikacja umożliwia zarządzanie sprzedażą, w tym naturalnie wystawianiem faktur VAT, zakupami, magazynem, rozrachunkami oraz windykacją. Wartą podkreślenia cechą aplikacji jest nastawienie na nowoczesne sposoby prowadzenia biznesu: elektroniczną ewidencję faktur oraz wysyłkę faktur elektronicznych i możliwość korzystania z e-biur rachunkowych. Oprogramowanie współpracuje także z systemem SAGE Symfonia FK.

r   e   k   l   a   m   a

W ramach dzisiejszej akcji specjalnej oferujemy bezpłatną, roczną subskrypcję umożliwiającą korzystanie z pełnej wersji oprogramowania portFIRMA. Jedyne co trzeba zrobić to posiadać konto użytkownika w naszym portalu, wejść na stronę akcji i zarejestrować się. Klucz licencyjny pojawi się następnie w profilu użytkownika w ciągu kilku najbliższych dni. Akcja potrwa do końca dzisiejszego dnia.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.