r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Type Hard Version 3

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe

Zloty komputerowców, tak jak wiele imprez masowych, mogą bardzo łatwo wymknąć się spod kontroli. Nie jest ważne, czy jesteś fanem Counter-Strike'a, czy z kolegami wspólnie robicie nową grę w takcie tzw. GameJam, czasami emocje po prostu biorą górę. To właśnie stanowi tło bezpłatnej zręcznościowej produkcji Type Hard. Naszym zadaniem jest uspokajanie gorących głów uczestników wielkiego spędu fanów PC.

Galeria programu

Z nikim nie walczymy ani też do nikogo nie strzelamy. Rozgrywka opiera się na szybkim wstukiwaniu na klawiaturze słów, które pojawiają się nad kolejnymi stanowiskami. Jeśli nie damy sobie rady z opanowaniem tłumu, wzrośnie nam wskaźnik niezadowolenia po prawej stronie ekranu. Jego zapełnienie oznacza koniec dalszej zabawy. Błyskawiczne łączenie wyrazów zwiększa mnożnik punktów, a więc zwyczajnie daje lepszy wynik.

Rzecz jasna stopniowo rośnie poziom trudności. Słowa nie tylko częściej się pojawiają, ale stają się również coraz dłuższe. Dla szczególnie wytrwałych mistrzów klawiatury przygotowano ponadto efektowne starcia z bossami... Prosty pomysł ogromnie wciąga, a wszystko to po części także dzięki bardzo porządnej oprawie graficznej i świetnemu, nowoczesnemu udźwiękowieniu. Chwile z tą grą nie będą należeć do straconych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.