Typeeto Typeeto 1.5

Strona główna Mac Narzędzia Obsługa urządzeń mobilnych
Pobierz program

Typeeto to sprytna aplikacja, która pozwala na wykorzystanie klawiatury naszego Maca jako zdalnej klawiatury Bluetooth dla innego urządzenia. Może to być iPhone, iPad, Apple TV, telefon z Androidem lub konsola do gier. To tylko przykłady, albowiem obsługiwane jest każde urządzenie, do którego można podłączyć bezprzewodowe klawiatury Bluetooth.

Aby rozpocząć korzystanie z programu, wystarczy w preferencjach systemowych przejść do opcji Bluetooth i połączyć się z urządzeniem, na którym chcemy używać klawiatury naszego Maca. Po tej operacji wystarczy kliknąć na ikonę Typeeto widoczną w systemowym pasku menu i wybrać je z listy. Od tej pory klawiatura naszego komputera zacznie współpracować z połączonym do niego urządzeniem, co program zasygnalizuje wyświetlając niewielkie okienko z miłą dla oka animacją.

Typeeto pozwala na dodanie dowolnej liczby urządzeń bez konieczności instalacji na nich dodatkowych aplikacji. Inną użyteczną funkcją jest możliwość wklejania tekstu ze schowka komputera do sparowanego z nim urządzenia. Do tego celu służy skrót klawiszowy, który można zdefiniować w preferencjach aplikacji.

Typeeto to program szczególnie przydatny gdy zachodzi potrzeba napisania dłuższego tekstu na dotykowym ekranie urządzenia mobilnego. Fizyczna klawiatura w takiej sytuacji może okazać się niezastąpiona. Aplikacja jest płatna, można ją zakupić w Mac AppStore.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!