Typeeto 1.4.3

Strona główna Mac Narzędzia Obsługa urządzeń mobilnych
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Typeeto to sprytna aplikacja, która pozwala na wykorzystanie klawiatury naszego Maca jako zdalnej klawiatury Bluetooth dla innego urządzenia. Może to być iPhone, iPad, Apple TV, telefon z Androidem lub konsola do gier. To tylko przykłady, albowiem obsługiwane jest każde urządzenie, do którego można podłączyć bezprzewodowe klawiatury Bluetooth.

Aby rozpocząć korzystanie z programu, wystarczy w preferencjach systemowych przejść do opcji Bluetooth i połączyć się z urządzeniem, na którym chcemy używać klawiatury naszego Maca. Po tej operacji wystarczy kliknąć na ikonę Typeeto widoczną w systemowym pasku menu i wybrać je z listy. Od tej pory klawiatura naszego komputera zacznie współpracować z połączonym do niego urządzeniem, co program zasygnalizuje wyświetlając niewielkie okienko z miłą dla oka animacją.

Typeeto pozwala na dodanie dowolnej liczby urządzeń bez konieczności instalacji na nich dodatkowych aplikacji. Inną użyteczną funkcją jest możliwość wklejania tekstu ze schowka komputera do sparowanego z nim urządzenia. Do tego celu służy skrót klawiszowy, który można zdefiniować w preferencjach aplikacji.

Typeeto to program szczególnie przydatny gdy zachodzi potrzeba napisania dłuższego tekstu na dotykowym ekranie urządzenia mobilnego. Fizyczna klawiatura w takiej sytuacji może okazać się niezastąpiona. Aplikacja jest płatna, można ją zakupić w Mac AppStore.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dzięki Typeeto wykorzystasz klawiaturę Maca do pisania na iPadzie (lub innym urządzeniu)

19
01.11.2015  •  Michał Sokołowski

Każdy, kto kiedykolwiek pisał dłuższy tekst na dotykowym ekranie, korzystając z pada albo pilota, z pewnością zdaje sobie sprawę, że czynność ta jest niezwykle uciążliwa. Wielu użytkowników decyduje się na zakup dedykowanej klawiatury do swoich tabletów czy telewizorów, jednak nie jest to jedyne możliwe rozwiązanie. Da się to zrobić taniej i szybciej. Typeeto to program, który pozwala na wykorzystanie klawiatury Maka jako zdalnej klawiatury Bluetooth dla iPhone’a, iPada, smartfona z Androidem, konsoli lub każdego innego urządzenia obsługującego bezprzewodowe klawiatury Bluetooth. Ten…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi